USD32,36
EURO34,43
JPY0,212000
RUB0,346400
GBP40,33
EURO/USD1,06
BIST9.814,19
GR. ALTIN2.437,83
BTC67.105,19

Amerika’nın en iyi iş ve girişimcilik dergisi Inc. artık Türkiye’de

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Amerika’nın en iyi iş ve girişimcilik dergisi Inc. artık Türkçe. Steve Jobs’tan Bill Gates’e, Bobby Brown’dan Shaquille O’Neal’a iş dünyasına damgasını vurmuş figürlere, yenilikçi stratejilerine, özgün iş modellerine ve zengin içgörülerine sayfalarında yer veren Inc. artık Türkiye’de. Yarım asırlık tecrübesiyle Zuckerberg ve Musk gibi aktörleri daha yolun başındayken fark edip kapağa taşıyan Inc., trendleri sezen dinamik yaklaşımı, küçük-büyük işletmeci ayrımı gözetmeksizin sunduğu içerik çeşitliliği ve asla elden bırakmadığı rehber olma misyonuyla, Avustralya, Afrika ve Orta Doğu’dan sonra Türkiye yayıncılık ekosistemine yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.

Inc.Türkiye: Birlikte büyüme ve girişim platformu

İş dünyasının her ölçekten oyuncusuna yeni bir bakış açısı kazandırmayı amaçlayan Inc. Türkiye, tartışmak ve birlikte büyümenin yeni ve sürdürülebilir yollarını bulmak hedefiyle yola çıkıyor. Tüm paydaşları, çözüm odaklı, güncel bir sesle konuşmaya ve hakiki bir özeleştiri verip kolektif ruhu canlandırmaya çağırıyor. 

Özel Etkinlikler ve Projeler

Inc. Türkiye’nin ikinci ayağında ise etkinlikler olacak. Yayıncılıkla konuşturulan iş dünyası, çeşitli etkinliklerle bir araya getirilerek “Kimle birlikte yapabiliriz?” sorusuna yeni seçenekler eklenmesi sağlanacak. Amerika iş camiasının dört gözle beklediği Inc. 5000, Kadın Kurucular, En İyi İşyerleri ve KOBİ Expo’ları gibi çok katmanlı projelerin yerli versiyonlarıyla sağlanacak “etkili temas” öğesi analiz, yayın dizisi ve raporlara dayanan “içgörü” öğesiyle derinleştirilecek. Projeler 2024 yılının ilk yarısında hayata geçmeye başlayacak.

Inc. Türkiye Dergisi

Platformun üçüncü ayağında ise Inc. Türkiye Dergisi olacak. Basılı yayında; iş dünyasının duayenlerine, pazarlamanın keskin gözlerine, stratejinin yaratıcı zihinlerine, inatçıların başarısızlıktan yılmaz hâllerine ve liderlerin büyüme sancısını nasıl göğüslediklerine dair özel bir seçki yer alacak. İki aylık periyotlarda yayımlanması planlanan derginin içeriğine iş dünyasının yerel ve global aktörlerinin başarabildikleri ve başaramadıkları üzerine analizler, dünyayı dönüştüren trendler, verimli iş modelleri ve heves uyandırıcı iş birlikleri hakim olacak. 

Yorumlar kapalı.