USD33,04
EURO35,94
JPY0,210700
RUB0,377200
GBP42,81
EURO/USD1,09
BIST11.156,20
GR. ALTIN2.549,54
BTC66.496,70

Campex Fuarının Yıldızı, Avrupa’nın Karavan Pazarına Damgasını Vuran Hotomobil Oldu!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Avrupa Karavan Birliği’ne üye olan tek Türk Markası Hotomobil, CAMPEX Kamp, Karavan ve Doğa Sporları Fuarı’nda stil sahibi tasarımlarını tanıttı. Ürünleri ile fuarda fark yaratan Hotomobil, ilk kez hayata geçirdiği “Yeşil Ayak İzleri” atölyeleriyle de 300’e yakın çocuğa, sürdürülebilirlik kavramını ve doğa sevgisini anlattı.

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en geniş model gamına sahip yerli karavan markası Hotomobil, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep Vali Yardımcısı Hüseyin Kaptan, Gaziantep Ak Parti eski milletvekili Nejat Koçer ve Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Adnan Ünverdi’nin de katıldığı 1-5 Kasım arasında Gaziantep’te gerçekleşen CAMPEX Kamp, Karavan ve Doğa Sporları Fuarı’nda stil sahibi tasarımlarını tanıttı.

Avrupa Karavan Birliği’ne üye tek Türk markası Hotomobil, standında bu yıl birincisini düzenlediği ‘Yeşil Ayak İzleri’ atölyesiyle, bölgedeki ilköğretim öğrencilerine sürdürülebilirlik bilincini ve doğa sevgisini aşıladı. Toplamda 7 okuldan 300’e yakın öğrencinin katıldığı ‘Yeşil Ayak İzleri’ atölyeleri kapsamında temel kampçılık eğitimi, özel define avı ve düğüm atölyesi gibi birbirinden özel atölye ve eğitici oyunlar düzenlendi. Çocuklara doğa sevgisi aşılamayı misyon edinen Hotomobil, gelenekselleştireceği proje ile doğaya fayda sağlayacak nesiller yetiştirmeyi amaçlıyor.

Pınar Kamçı: “Doğa sevgisi, sürdürülebilirlik kavramı ve kamp kültürünü çocuklarımıza aktarmanın mutluluğunu yaşıyoruz.”

Hotomobil Genel Müdürü Pınar Kamçı, doğa sevgisinin çocuklara erken yaşta aktarılmasının büyük bir öneme sahip olduğunu vurgulayarak, “Doğa sevgisi, sürdürülebilirlik kavramı ve kamp kültürü gibi günümüzde hayati önem taşıyan değerleri çocuklarımıza erken yaşta aşılamak bizim önceliklerimizin başında yer alıyor. ‘Yeşil Ayak İzleri’ atölyeleri ile doğal kaynakların sınırlı olduğu gerçeği, doğadaki insan kaynaklı tahribatların nasıl engellenebileceği ve doğanın neden korunması gerektiği gibi bilgileri çocuklarımıza erken yaşta öğreterek, onların gelecekte doğayı seven ve koruyan bireyler haline gelmelerine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Birincisini CAMPEX Kamp, Karavan ve Doğa Sporları Fuarı’nda başlattığımız bu atölyelerimiz, Türkiye’nin dört bir yanında devam ederek çocuklara doğa sevgisi ve sürdürülebilirlik bilincini aşılamaya devam edecek. Ayrıca, fuarda karavan modellerimize gösterilen büyük ilgi bizi son derece memnun etti,” dedi.

Hotomobil’in üstün teknolojiyle donanmış araçları fuarda fark yarattı

Sektöründe Avrupa Birliği standartlarına uygunluk sertifikasına sahip tek Türk markası Hotomobil’in mobil yaşamın lüks, premium ve konforlu halini yansıtan araçları da fuarda büyük ilgi gördü. İşte fuarda sergilenen üstün mühendislik anlayışıyla üretilmiş Hotomobil araçları:

Tasarımıyla beğeni toplayan Gladiator Pick-Up Karavan

Tüm yeni nesil çift kabinli Pick-Up modelleriyle uyumlu Gladiator, ihtişamıyla outdoor yaşam tarzını uçlarda yaşamak isteyen karavan tutkunlarını fuarda kendine hayran bıraktı. Gladiator, araçların arazi performansını ve hareket kabiliyetini etkilemeyen tasarımıyla kullanıcılarına dünyanın dört bir yanında yaşam sağlarken üç kişinin dört mevsim rahatlıkla konaklayabileceği bir evren sunuyor.

Doğanın gücünden ilham alan Reviva Camper Van

Karavan dönüşümü Volkswagen Crafter, Fiat Ducato, Citroen Jumper, Ford Transit ve Peugeot Boxer araçlarıyla sağlanan Reviva Camper Van, yüksek üretim standartlarıyla konforlu iç mekân tasarımının farkını kullanıcılarına hissettiriyor. Yüksek güvenlik önlemleri dikkate alınarak üretilen Reviva Camper Van, gücünü doğadan alıyor.

En iyiye sahip olmak isteyenler için Freedom Motokaravan

Kullanıcılarına en küçük ayrıntısına kadar zarafet sunan Freedom Motokaravan, konforlu iç mekânı ve modern tasarımıyla tatil anlayışını farklı bir boyuta taşıyor. Çift kabinli Volkswagen Transporter’dan üretilen Freedom Motokaravan, 4 kişiye aynı anda rahatlıkla konaklama sağlıyor.

Ev konforunu doğada yaşatacak aile dostu New Troy Çekme Karavan

Geniş iç mekânı, çift katlı yatak sistemi, ayrılabilir oturma alanı ve tam donanımlı modern mutfağıyla kullanıcılarına ev rahatlığı sağlayan New Troy Çekme Karavan, modern konfor anlayışını beraberinde getiriyor. New Troy Çekme Karavan kullanıcılarına geniş depolama seçeneği sunarken özel olarak tasarlanmış çocuk güvenlik önlemleriyle de aile dostu çözümler üretiyor. Aileler tarafından büyük ilgi gören çevre dostu teknolojilere sahip model, isteğe bağlı güneş panelleri ile enerji ihtiyacını karşılayarak verimliliği en üst seviyeye çıkarıyor.

Yorumlar kapalı.