USD33,04
EURO35,94
JPY0,210700
RUB0,377200
GBP42,81
EURO/USD1,09
BIST11.156,20
GR. ALTIN2.549,54
BTC66.522,06

Günsan’dan yeni USB + Type C çıkışlı ve çocuk korumalı priz 

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cep telefonu, bilgisayar ve tablet gibi daha birçok teknolojik ürünün yaşama dahil olduğu bu dönemde, hem pratik ve kolay şarj imkanı hem de çocukların güvenliği büyük bir önem taşıyor. Yenilikçi ürünleriyle öne çıkan Günsan Elektrik, USB + Type C çıkışlı, üçlü çocuk korumalı topraklı anahtarlı prizi ile modern yaşamın getirdiği teknolojik ihtiyaçları karşılarken güvenli bir kullanım sunuyor.

Son dönemde popüler hale gelen dijitalleşme, teknolojik ürünlerin yaşamlara daha fazla dahil olmasına neden oluyor. Bununla birlikte, günlük yaşamda kullanılan pek çok elektronik ürünün sık sık şarj edilmesi gerekiyor. Başta anahtar ve priz tasarımları olmak üzere tüm yaşam alanlarını yenilikçi çözümlerle buluşturan Günsan’ın, hayatı kolaylaştırmak için geliştirdiği USB + Type C çıkışlı, üçlü çocuk korumalı topraklı anahtarlı prizi, ister adaptörlü ister adaptörsüz tüm telefon ve tablet gibi cihazları aynı anda hızla şarj ederek, zaman tasarrufu sağlıyor. 

Güvenli ve konforlu bir kullanım sağlıyor

USB ve Type C çıkışlarına sahip olan priz, 2 cihazı adaptörsüz, 3 cihazı ise adaptörlü bir şekilde aynı anda şarj edebiliyor. 20W güç kapasitesi sayesinde hızlı şarj imkânı sunan priz, sabit kullanım için duvar desteği, 3 metre uzunluğu ve çocuk koruma özelliği ile hem konforlu hem de güvenli bir kullanım sağlıyor.

Yorumlar kapalı.