USD32,36
EURO34,43
JPY0,212000
RUB0,346400
GBP40,33
EURO/USD1,06
BIST9.814,19
GR. ALTIN2.437,83
BTC66.993,23

Bien Yeni Mağazasını Mardin’de Açtı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hayatı kolaylaştıran fikirleri yaratıcı tasarımlarla buluşturan Bien, yatırımlarıyla büyümeye devam ediyor. Yeni seramik mağazasını Mardin Kızıltepe’de açan Bien, seramik ve banyo ürünleriyle yaşam alanlarını güzelleştirmeyi hedefliyor.

Bien, Türkiye’nin dört bir yanında satış noktaları açarak büyümesini sürdürüyor. 3 Kasım’da yeni mağazasını Mardin Kızıltepe’de açan Bien, Mardinlileri Bien kalitesi ve yaratıcılığıyla buluşturmaya devam ediyor. Sektöre olan yeni yatırımların artarak süreceğini belirten Bien Yurt içi Satış Direktörü Mutlu Erturan, ‘’Bu büyüme hikayesinin bir parçası olmaktan dolayı çok mutluyuz. Seramik sektöründeki deneyimimiz, yetkinliğimiz ve geniş ürün yelpazemizle Mardin’de farklı bir seçenek sunmak için buradayız. Masumoğlu bayimizin yeni mağazasının Mardin’e hayırlı olmasını diliyoruz’’ dedi.

Kızıltepe Devlet Hastanesi karşısında, şehrin en hareketli noktalarından birinde yer alan yeni Bien mağazası, birbirinden seçkin seramik koleksiyonlarının yanı sıra zengin banyo ürünleriyle de göz alıyor. Bien’in Mardin’deki diğer mağazası ise Midyat’ta bulunuyor.

Bien Hakkında

Türkiye ve dünyada yapı sektörünün önemli oyuncuları arasında yer alan Bien, tasarımdaki öncü kimliğiyle de dikkat çekmektedir. Ürün yelpazesinde ıslak mekanlara yönelik ürünler, seramik sağlık gereçleri, armatürler, gömme rezervuar, banyo mobilyası ve banyo aksesuarları yer alan Bien, üretimini Bilecik ve Bozüyük’teki fabrikalarında yapmaktadır. Yeni yatırımlarla 1 milyon adet/yıl seramik sağlık gereçleri üretim kapasitesi, armatür üretim tesisi ve tamamlayıcı ürünler üretim tesislerini faaliyete geçiren Bien, yılda 51 milyon m2’nin üzerinde üretim kapasitesine sahiptir. Bien, yurt içinde 100’ü aşkın yetkili satıcısı, 3.500’ü aşkın satış noktasında tüketicilerle buluşmaktadır. 6 kıtada 95’i aşkın ülkeye ihracat yapan Bien tüm üretimini TS EN 14411 ve TSE YILDIZ/ÇİFT YILDIZ belgelendirmesi ile Türk standartlarına uygun olarak üretmektedir. Entegre Yönetim Sistemi’ni kurarak ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001 ve ISO 27001:2013 sertifikalarını alan Bien, aynı zamanda gümrük işlemlerinin kolaylaştırılması yönetmeliği kapsamında ’Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü’’ (Authorised Economic Operator) sertifikasını almaya da hak kazanmıştır.

Yorumlar kapalı.