USD33,04
EURO35,94
JPY0,210700
RUB0,377200
GBP42,81
EURO/USD1,09
BIST11.156,20
GR. ALTIN2.549,54
BTC66.522,06

QNB Sigorta’dan İyilik Adımları: 150 milyon adım AÇEV için iyiliğe dönüştü

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

QNB Sigorta, gün içinde atılan adım sayılarını kaydederek çeşitli sosyal sorumluluk kampanyaları için bağışa dönüştürülmesine imkan veren mobil uygulama Help Steps ile adımlarını Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) için iyiliğe dönüştürdü. QNB Sigorta, gönüllü ekiplerin katılımıyla 2 ayda toplam 150 milyon adım atarak AÇEV için açılan bağış kampanyasına destek sağladı.

Sağlık, hayat ve bireysel emeklilik sigortası branşlarında sürdürdüğü sigortacılık faaliyetleri ile bireylerin sadece zor günlerinde değil, hayatları boyunca yanlarında olmayı hedefleyen QNB Sigorta, sadece çalışanlarının ve müşterilerinin değil, tüm insanlığın ve dünyanın iyiliğini hedefliyor. QNB Sigorta, gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak hedefiyle sürdürülebilirliği ve kurumsal sosyal sorumluluğu odağına alarak çalışmalarını yürütüyor.

Sosyal, ekonomik ve çevresel alanlardaki QNB Sigorta değerleri kapsamında marka, gönüllü çalışanlarıyla birlikte sosyal sorumluluk projeleri hayata geçiriyor. QNB Sigorta son olarak, sağlıklı ve aktif bir yaşamı desteklemek amacıyla kullanıcılarının adımlarını kaydederek sosyal sorumluluk kampanyaları için bağışa dönüştüren Help Steps platformuna destek verdi. Help Steps aracılığıyla Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) için başlatılan bağış kampanyasına katılım gösteren QNB Sigorta çalışanları, 2 ay boyunca Help Steps ile yürüyerek adımlarını iyilik için attı. QNB Sigorta Genel Müdürü Pınar Kuriş önderliğinde, çeşitli departmanların yönetici ekipleriyle oluşturulan 10 gönüllü ekipten 137 kişinin 2 ay gibi kısa bir sürede attığı toplam 150 milyon adım, AÇEV için bağışa dönüştürüldü. 

Yorumlar kapalı.