USD32,36
EURO34,43
JPY0,212000
RUB0,346400
GBP40,33
EURO/USD1,06
BIST9.814,19
GR. ALTIN2.437,83
BTC67.105,19

Biletix’ten Black Friday’e özel kampanya

featured
The crowd at a concert. Fun, hands up, and capture a moment by smartphones. Black and white technic.
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

“Türkiye’nin eğlenceye giriş noktası” olarak 2000 yılından beri eğlence ve sanat tutkunlarını etkinliklerle buluşturan Biletix, Black Friday’e özel kampanya başlatıyor. 24 Kasım 2023 Cuma günü saat 11:00’de başlayacak ve sadece 3 gün sürecek kampanyada, sanat tutkunları 1 TL’den bilet satın alma fırsatı yakalayacak. Ayrıca seçili etkinliklerde %30 ve %50 indirim avantajlarının bulunduğu kampanya dahilindeki biletler, Biletix’in özel kampanya sayfasından satışa sunulacak. 

“Türkiye’nin eğlenceye giriş noktası” olarak kurulduğu günden bu yana eğlence ve sanat tutkunlarını etkinliklerle buluşturan Biletix, son yıllarda kullanımı tüm dünyada oldukça yaygınlaşan Black Friday gününe özel kampanya başlatıyor. Sanat tutkunlarının 1 TL’den bilet satın alma fırsatı yakalayacağı kampanyada ayrıca seçili etkinlikler yüzde 30 veya yüzde 50 indirim ile izlenebilecek.  

Hayatınızın en uygun biletini bu kampanyada bulabilirsiniz! 

Biletix’in Black Friday kampanyası, 24 Kasım 2023 Cuma günü saat 11:00‘de başlayacak ve 27 Kasım 2023 Pazartesi günü saat 09:00‘a kadar devam edecek. Konser, tiyatro, workshop ve daha pek çok kategoride satışa sunulacak olan kampanya dahilindeki biletler, Biletix’in özel kampanya sayfasından temin edilebilecek. Stoklarla sınırlı olan ve sadece www.biletix.com internet sitesinden satın alınabilecek biletleri kaçırmayın!

Biletix Hakkında

“Biletix, canlı etkinlik bilet satış ve hizmetlerinde dünyanın en büyük bilet pazarı ve küresel pazar lideri olan Ticketmaster’ın bir parçasıdır. Ticketmaster, binlerce mekan, sanatçı, spor takımı, festival, performans sanatları merkezi ve tiyatrolarla resmi iş ortaklıkları aracılığıyla yılda 30’dan fazla ülkede 500 milyon bilet işlemektedir.

Biletix, kurulduğu günden bu yana eğlence tutkunlarına sadece bilet satmanın ötesine geçerek, müşterilerine yeni deneyimler yaşatan bir platforma dönüşmüştür. Teknolojik yatırımları ve know-how’ıyla Türkiye’de eğlence sektörünün genişlemesinde yoğun emeği geçen aktörlerin başında yer alan Biletix; yılda ortalama 800’ün üzerinde etkinlik organizatörü tarafından düzenlenen 25 binden fazla etkinlik için 4 milyonun üzerinde bilet satışı gerçekleştirmektedir. Biletix, bilet satış hizmetini; Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan www.biletix.com internet sitesi üzerinden, mobil uygulamalar aracılığıyla ve Türkiye’nin çeşitli illerinde bulunan perakende satış noktalarından vermektedir.”

Yorumlar kapalı.