USD32,36
EURO34,43
JPY0,212000
RUB0,346400
GBP40,33
EURO/USD1,06
BIST9.814,19
GR. ALTIN2.437,83
BTC66.993,23

DeFacto’nun alternatif ödeme yöntemleri ile ‘İstediğin Gibi Öde’

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin global moda markası DeFacto, birbirinden farklı ödeme yöntemleriyle müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor. DeFacto’nun Şimdi Al Sonra Öde alternatiferi ile, ZİP , Paycell Alışveriş Limiti, Faturana Yansıt, HASO Ödeme Yöntemi seçenekleri, alışveriş keyfini kesintisiz hale getiriyor. Ayrıca bu uygulamalarla yapılacak ödemelerde ek fiyat avantajları da sunuluyor.

Sunduğu yenilikler ile moda ve perakende sektörüne öncülük eden DeFacto, müşterilerine kolay, pratik ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatmak için çalışmalarına devam ediyor. DeFacto’nun birbirinden cazip ödeme yöntemleri, alışveriş severlere istediği gibi ödeme seçeneği sunuyor.

DeFacto, kredi kartına ihtiyaç duyulmadan değişen taksit seçenekleri ile alışveriş yaptıkça kazandıran Şimdi Al Sonra Öde Yöntemi, kişinin kendi limitlerini belirleyip ödemesini bir sonraki aya erteleyerek bütçesine göre taksitlendirebileceği ZİP Ödeme Yöntemi, operatör bağımsız tüm müşterilerin alışveriş ödemelerini Financell’in (Turkcell Finansman A.Ş.) yasal vade limitleri dahilinde tahsis ettiği kredi ile 36 aya kadar taksitlendirme imkanı sunan Paycell Alışveriş Limiti, ödeme adımında alışveriş tutarının Turkcell faturasına yansıtıldığı Faturana Yansıt, kredi kartı limitinizi etkilemeden alışverişinizi 1 ay sonra taksitlendirmeye başlayan HASO (Hemen Al Sonra Öde) Yöntemi ile müşterilerine bütçesine en uygun ödeme yöntemini seçerek ihtiyaçlarını ertelemeden alışveriş yapmak imkanı sağlıyor.

Değişen alışveriş alışkanlıkları ile ödeme yöntemlerinde de müşterilerinin tercihine uygun seçenekler sunan DeFacto, müşteri odaklı yaklaşımı ile çalışmalarını sürdürüyor. DeFacto’nun ödeme sistemlerindeki geniş yelpazesi, müşterilerin alışveriş keyfini kesintisiz hale getirirken sektörde de fark yaratıyor. DeFacto, alternatif ödeme yöntemlerine ek olarak müşterilerinin alışveriş keyfini artırmak için dönemsel kampanyalar da sunuyor.   

DeFacto hakkında:

2005 yılında kurulan DeFacto, global moda markası olma vizyonuyla faaliyetlerini sürdürmektedir. 500’ü aşkın mağazada müşterileriyle buluşan DeFacto, online operasyonlarıyla birlikte 100 ülkede hizmet vermektedir. Hazır giyim sektörünün öncüleri arasında yer alan DeFacto, global bir moda markası olmakla birlikte aynı zamanda bir teknoloji şirketi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. DeFacto Teknoloji çatısı altında 300’ü aşkın kişiden oluşan developer takımı ile omni-channel teknolojilerinin altyapılarını üretmektedir. Tüketici talep ve beklentileri doğrultusunda hareket eden marka, DeFacto COOOL, DeFacto FİT, DeFacto Modest, DeFacto LIFE, DeFacto Plus, Fall in Love alt markalarını dünyanın dört bir yanındaki müşterileriyle buluşturmuştur. DeFacto aynı zamanda, Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’ni baz alarak Global Compact ve Birleşmiş Milletler Kadının Güçlenmesi Prensipleri’nin (WEPs) imzacısı ve Better Cotton Initiative üyesi olarak hem toplumsal hem de çevre alanındaki taahhütlerini kararlılıkla yerine getirmektedir. Marka 2022 yılında 9. Sürdürülebilirlik Raporu’nu kamuoyu ile paylaşmıştır.

Yorumlar kapalı.