USD32,36
EURO34,43
JPY0,212000
RUB0,346400
GBP40,33
EURO/USD1,06
BIST9.814,19
GR. ALTIN2.437,83
BTC66.993,23

Bilal Ay, AK Parti Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Olduğunu Açıkladı!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gaziosmanpaşa’nın kendi büyüdüğü ve en güzel anılarını biriktirdiği sokaklarında hizmet etme amacıyla AK Parti’den Gaziosmanpaşa Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu açıklayan Bilal Ay, bu kararını büyük bir heyecan ve sorumluluk duygusuyla duyurdu.

AK Parti içerisinde önemli bir adım atan Bilal Ay, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı aday adayı olduğunu duyurdu. Kendi ifadeleriyle, çocukluğunun ve gençliğinin geçtiği, en değerli anılarını sakladığı Gaziosmanpaşa sokaklarında hizmet etme arzusunu dile getiren Ay, bu kararını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın politik vizyonu ve hizmet siyaseti anlayışı ile uyumlu bir şekilde açıkladı. Kendi sözleriyle, “kalp kırmadan, kimseyi ötekileştirmeden, beş yüz bin insanımızı tamamını kucaklayacak bir anlayış” ile ilçenin refah ve gelişimine katkıda bulunma sözü verdi.

Neşet Ertaş’ın “İnsan değer verdiği şeylere gözüyle bakar, yüreği ile taşır” sözlerini hatırlatarak, Gaziosmanpaşa’ya olan derin sevgisini vurgulayan Ay, bu sevdayı gözü gibi koruyacak ve yüreğinde taşıyacak bir liderlik vaat etti. Gaziosmanpaşa’nın her köşesinde, her sokağında yaşanan yaşamın parçası olduğunu ve bu topraklara hizmet etmenin onun için büyük bir onur olduğunu belirtti.

GAZİOSMANPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIK ADAY ADAYLIĞINI SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Sosyal medyadan AK Parti Gaziosmanpaşa Başkan Aday adaylığını duyuran Bilal Ay, “Kıymetli Dostlarım, Değerli Gaziosmanpaşalı Hemşehrilerim; Sokaklarında büyüdüğüm, en güzel anılarımı biriktirdiğim, ilçeme ve bu müstesna ilçenin güzel insanlarına hizmet etmek için Ak Parti Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurumu gerçekleştirdim. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın ortaya koyduğu eser ve hizmet siyaseti vizyonuna omuz vermek ve Gaziosmanpaşa’mıza değer katmak için çıkmış olduğum bu yolda kalp kırmadan, kimseyi ötekileştirmeden, beş yüz bin insanımızın tamamını kucaklayacak bir anlayış ile yürüyeceğimin sözünü veriyor, destek ve dualarınızı bekliyorum. Hani diyor ya Neşet Ertaş; “İnsan değer verdiği şeylere gözüyle bakar, yüreği ile taşır.” İşte… Gaziosmanpaşa da bizim sevdamız. “Sevdamıza gözümüz gibi bakacak, her daim yüreğimizde taşıyacağız!” Hayırlı olsu.” dedi.

Yorumlar kapalı.