USD33,04
EURO35,94
JPY0,210700
RUB0,377200
GBP42,81
EURO/USD1,09
BIST11.156,20
GR. ALTIN2.549,54
BTC66.509,96

Kelebek Mobilya, Yeni Konsept Mağazasıyla Hollanda Serüvenine Başladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mobilya sektörünün öncü markası Kelebek Mobilya, uluslararası pazardaki açılımlarına Hollanda ile devam ediyor. Global tasarım vizyonuyla yeniliğe kanat açan Kelebek, eşsiz ürünlerini Hollanda’da tüketicilerin beğenisine sunuyor

Yurt içi ve yurt dışında 250’nin üzerindeki mağazasıyla 88 yıldır evlere değer katan Kelebek Mobilya, yurt dışındaki ayak izini güçlendiriyor. Rusya, Birleşik Krallık, K.Irak, Moğolistan, Azerbaycan ve Senegal gibi farklı ülkelerde mağazaları bulunan Kelebek, bu kez Hollanda’ya odaklanıyor. Sektördeki öncü konumuyla tanınan marka, Hollanda’daki ilk konsept mağazasını açmanın mutluluğunu yaşıyor. Arnhem şehrinin Vlamoven bölgesinde açılan yeni konsept mağaza evlere konforlu, ergonomik ve özel mobilya seçenekleri sunacak. Kelebek Mobilya’nın yenilikçi ve özgün tasarımlarıyla dikkat çeken yeni konsept mağazası, ev dekorasyonunda da ilham vermeyi hedefliyor.

Mağazanın açılışı Türkiye MÜSİAD Başkan Yardımcısı Davut Altunbaş, Hollanda MÜSİAD Başkanı Ali Köklü, MÜSİAD Hollanda Genel Sekreteri Emin İskender, Kelebek Mobilya Uluslararası Pazar Geliştirme Direktörü Kerem Üner, Kelebek Hollanda Bayi İsmail Keleş ve katılımcıların yoğun ilgisi eşliğinde gerçekleştirildi.

Kelebek Mobilya Avrupa kıtasında büyümüye devam ediyor

Avrupa’daki büyümeden dolayı mutlu olduklarını belirten Kelebek Mobilya Genel Müdürü Tolga Kaya, düşüncelerini şu sözlerle ifade etti: “Mobilya sektöründeki öncü konuma sahip Kelebek Mobilya, her sene başarılarına başarı katarak hem yurt içi hem de yurt dışı büyümelerine devam ediyor. Öncelikle dünyanın her yerinde bizi tercih eden müşterilerimize teşekkür etmek istiyorum. Onlar sayesinde motivasyonumuz yükseliyor ve mağaza açma çalışmalarımıza öncelik veriyoruz. İngiltere ve Rusya’da da olduğu gibi Hollanda’nın Arnhem şehrinde açtığımız bu mağazamız, konsept mağaza olarak faaliyet gösterecek. Kelebek Mobilya’nın Avrupa’nın her şehrinde yer alması için yoğun çalışmalara devam edeceğiz.”

Koleksiyonları için özel olarak çalıştıklarını vurgulayan Kaya;“Kelebek Mobilya olarak trendleri takip ederek kaliteli ve zamansız ürünler hazırlamaya devam ediyoruz. 2023 yılı içinde ortaya çıkardığımız global tasarım vizyonumuz ile koleksiyonlarımızı şekillendiriyoruz. Kelebek Mobilya’ya gelen her müşterimizin gülen yüzle mağazamızdan ayrılması bizim için çok kıymetli. Her zevke hitap edecek farklı koleksiyonlar hazırlamaya özen gösteriyoruz” dedi.

Yorumlar kapalı.