USD32,36
EURO34,43
JPY0,212000
RUB0,346400
GBP40,33
EURO/USD1,06
BIST9.814,19
GR. ALTIN2.437,83
BTC65.105,70

Rockwell Automation’da üst düzey atama!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Endüstriyel otomasyon ve dijital dönüşüm alanlarında dünyanın en büyük şirketi olan Rockwell Automation’ın Ülke Direktörü Emrah Tekdemir oldu.

Küresel bir endüstriyel otomasyon şirketi olan Rockwell Automation, elektrik ve endüstriyel otomasyon sektöründe 29 yıllık deneyime sahip olan Emrah Tekdemir’i ülke direktörlüğü pozisyonuna getirdi.  Emrah Tekdemir yeni görevinde Rockwell Automation büyüme stratejisine liderlik edecek.

1991 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Emrah Tekdemir, daha sonra 2014 yılında Viyana Ekonomi ve İşletme Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisans Programı’nı bitirdi. 1993 yılında Shneider Elektrik’te iş hayatına başlayan Tekdemir, burada Satış ve Pazarlama müdürü, iş geliştirme direktörü ve Irak, Orta Asya ve Kafkasya, Ukrayna ülke müdürü görevlerinde yer aldı. Schneider Elektrik’teki görevlerinde yıllardır başarılı işlere imza atan Tekdemir, Rockwell Automation’a ülke direktörü olarak atandı. 

Rockwell Automation Hakkında:

Rockwell Automation, Inc. (NYSE: ROK), endüstriyel otomasyon ve dijital dönüşüm alanında global lider konumundadır. İnsanın hayal gücünü teknolojinin potansiyeli ile bir araya getirerek mümkün olanın ötesine geçiyor ve bu süreçte dünyayı daha verimli ve sürdürülebilir hâle getiriyoruz. Milwaukee, Wisconsin merkezli Rockwell Automation olarak, 100’ü aşkın ülkede müşterilerimize hizmet verme amacına derinden bağlı yaklaşık 25.000 sorun çözme uzmanına istihdam sağlıyoruz. Endüstriyel kurumlar genelinde The Connected Enterprise’ı nasıl hayata geçirdiğimiz konusunda daha fazla bilgi edinmek için www.rockwellautomation.com adresini ziyaret edin.

Yorumlar kapalı.