USD33,04
EURO35,94
JPY0,210700
RUB0,377200
GBP42,81
EURO/USD1,09
BIST11.156,20
GR. ALTIN2.549,54
BTC66.522,06

ADEL I FABER-CASTELL’DEN LINKEDIN’İ RENKLENDİREN HAREKET: ÇOCUKLARIN GÖZÜNDEN BİZ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ADEL I Faber-Castell çalışanları 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı LinkedIn’de profil fotoğraflarını çocuk çizimleriyle değiştirerek kutluyor. “Çocukların Gözünden Biz” diyen şirket çalışanları, dünyaya çocuk gözüyle bakmanın, söz konusu hayal etmek olunca sınırları zorlamanın ve renklerin gücünün altını çiziyor.

50 yılı aşkın tecrübesi ile Türkiye’nin ve yakın coğrafyanın en büyük kırtasiye gereçleri üreticisi Adel I Faber-Castell Ailesi, çalışanlarına özel olarak hazırladığı bu kampanya ile rengarenk bir dünya diliyor. 

Reklam Veren : ADEL I Faber Castell

Reklam Veren Yetkilisi : Murat Büyükkucak, Soner Akın, İrem Güleryüz,

Reklam Ajansı : BAL

Yaratıcı Yönetmen : Gözde Balkan Aysu

Reklam Yazarı : Buse Naz Dikici, Tuğçe Kurt, Ali Yüksel

Sanat Yönetmeni : Elif İpek Oğuzhan, Gülçin Yılmaz

Müşteri Grubu : Caner Başaran, Hale Arısoy, Sude Aksan

Stratejik Planlama : Gökçe Aysu

Adel Kalemcilik hakkında:

Türkiye’de kırtasiye denince ilk akla gelen ve bir geleneğe dönüşen Adel Kalemcilik, sektördeki 54. yılını kutluyor. 1969 yılında Anadolu Grubu bünyesinde faaliyete geçen Adel Kalemcilik, kurulduğu günden bu yana dünyanın en eski yazım gereçleri firması olan Faber-Castell ile yürüttüğü iş birliğini ortaklığa dönüştürmüş ve Türkiye’ye değer katan yatırımlarını ara vermeden sürdürmektedir. Adel Kalemcilik, 27 senedir Borsa İstanbul’da işlem görüyor. 

Çayırova’da 36 bin metrekare üzerine kurulu üretim tesisiyle Adel Kalemcilik, kâğıt ürünleri haricinde gerek üretim miktarları gerekse ürün çeşitliliği açısından Türkiye’nin ve yakın coğrafyanın en büyük kırtasiye ürünleri üreticisi konumunda ve 40’ın üzerinde ülkeye ihracat yapıyor. 

Temmuz 2015’te Çayırova’daki yeni üretim tesisine taşınan Adel Kalemcilik, 4.000’e yakın kırtasiye ürün çeşidi ile Faber-Castell, Graf von Faber-Castell, Adel, Max, Panfix  gibi kırtasiye markaları ile Sluban gibi oyuncak markalarının pazarlama ve satışını gerçekleştiriyor. 

“Kendi çocuklarımıza kullandırmayacağımız hiçbir ürünü piyasaya sunmuyoruz” felsefesiyle hareket eden Adel Kalemcilik, yılda ortalama 40 bin ürün güvenliği ve kalite testi gerçekleştiriyor.

Adel Kalemcilik, özünde barındırdığı “İyilik” değerinden beslenen ve Birleşmiş Milletler’in 2030 yılına kadar ulaşmayı hedeflediği Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları içinde yer alan İklim Eylemi ve Nitelikli Eğitim alanlarında “İyilik Ağacı” çatısı altında topluma fayda sağlayan çok sayıda sponsorluk ve kurumsal sosyal sorumluluk projesi yürütüyor. 

Yorumlar kapalı.