USD33,04
EURO35,94
JPY0,210700
RUB0,377200
GBP42,81
EURO/USD1,09
BIST11.156,20
GR. ALTIN2.549,54
BTC66.496,70

ADATA, 23.Yaşını Kutluyor!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ADATA, One Tree Planted İş Birliğiyle Düzenlediği Ödüllü Etkinlikler ve Yerel İndirim Fırsatları ile 23.Yaşını Kutluyor.

Dünyanın en büyük DRAM modülü ve USB flash bellek tedarikçilerinden biri olan ADATA Technology, bugün 23. yıl dönümünü kutluyor. ADATA’nın yıl dönümüne özel olarak “Bugünü Şekillendir, Yarını Kucakla” temasıyla başlattığı ve bir ay sürecek olan kutlamalarda, küresel ağaçlandırma ve sürdürülebilirlik girişimlerinin yanında, çeşitli yıl dönümü ödül etkinlikleri ve yerel indirimler kullanıcıları bekliyor. Dünyanın en büyük ESG yeşil organizasyonlarından “One Tree Planted” ile düzenlenen ve dünyanın dört bir yanından insanların katılımıyla gerçekleşecek “Yeşil Görev” adlı çevrim içi ödüllü etkinlikle ADATA, beş kıtada binlerce ağaç dikmeyi hedefliyor.

ADATA’nın sürdürülebilir bir dünya inşa etmek vizyonuyla başlattığı bu yeşil kutlamalarda çevrim içi ağaç dikme görevini tamamlayan katılımcılar, dünya genelinde sürecek çekilişe katılarak ADATA ve XPG ürünleri kazanma fırsatı yakalayacak. Bu sayede ADATA, çevreyi koruma ve sürdürülebilirlik misyonunu teşvik etmeyi amaç ediniyor. 

Katılımcılar Çevrim İçi Oyunu Oynayarak Hem Ağaç Dikilmesine Katkıda Bulunacak, Hem de Ödüller Kazanacak

ADATA’nın bu yıl Mart ayında, “Bugünü Şekillendir, Yarını Kucakla” temasıyla Tayvan’daki “Taichung Kıyı Bataklığı Koruma Kuşağı” bölgesini ağaçlandırarak başlattığı yeşil girişim, çok daha büyük çaplı bir sürdürülebilirlik projesine doğru evrildi. ADATA, dünyanın en büyük kâr amacı gütmeyen yeşil organizasyonu “One Tree Planted” iş birliği ile düzenlediği bu projeyle, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılarını “Yeşil Görev” çevrim içi oyununa katılarak sürdürülebilirliği teşvik etmeye davet ediyor. Oyundaki görevleri tamamlayarak “ESG Puanları” biriktirilen bu oyunda, toplam puan dünya genelinde 5 milyona ulaştığında, beş kıtada 5000 ağaç dikilerek ağaçlandırmaya katkıda bulunacak.

30 Mayıs’a kadar devam edecek bu etkinlikte, katılımcılar ağaç dikilmesine katkıda bulunmakla kalmayıp, aynı zamanda yüksek performanslı ADATA SSD’leri, XPG LANCER serisi bellek modülleri, oyun fareleri ve kulaklıklar gibi ADATA ve XPG ürünlerini kazanma şansına sahip olacakları bir çekilişe de katılmış olacaklar. Kazananlar 17 Haziran’da ADATA’nın resmî websitesinde açıklanacak. 

ADATA Yönetim Kurulu Başkanı Simon Chen, “ADATA’nın kurumsal kültüründe sürdürülebilirlik tohumları çoktan filizlenmişti, One Tree Planted ortaklığıyla attığımız yeni adımlarla bu filizler büyüyeceği için çok mutluyuz.” diye belirtiyor.  

Ayrıca ADATA, tüm dünyada çocukların mesleki gelişimini ve sürdürülebilir iş gücünü desteklemek amacıyla kurduğu “Global Hummingbird Fonu”nda aktif olarak yeni yetenekler yetiştiriyor. ADATA’nın 23. yıl dönümü kutlamaları kapsamında şirket, dünya genelindeki binlerce çalışanını iş ve kişisel hayatlarında sürdürülebilirlik uygulamaları önermeye teşvik ediyor.

Yorumlar kapalı.