USD33,04
EURO35,94
JPY0,210700
RUB0,377200
GBP42,81
EURO/USD1,09
BIST11.156,20
GR. ALTIN2.549,54
BTC66.522,06

Albion Online, “Albion Avrupa” Sunucusu Açıldı 

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sandbox Interactive tarafından geliştirilen MMORPG oyunu Albion Online, bugün Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgeleri için resmi “Albion Avrupa” sunucusunu açtı.

Albion Online’ın oyunda halihazırda var olan iki sunucusunun arasına yeni sunucusu olan Albion Avrupa sunucusu eklendi. Albion Asya ve Albion Amerika’nın ardından açılan bu sunucu kendi bölgesi için uygun hale getirilmiş zamanlayıcılar ve bağlantı hızları sunacak. Açılan yeni sunucuyla birlikte özellikle Avrupa bölgesindeki oyuncular yepyeni bir oyun dünyası ve ekonomi inşa edebilecek.

Albion Avrupa oyunculara ne sunacak?

● Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgelerindeki oyuncular için büyük ölçüde iyileştirilmiş ping

● Bu zaman kuşakları için uygun hale getirilmiş oyun zamanlayıcıları

● Tüm oyuncuların sıfırdan başlayacağı yeni bir oyun sürümü

● Mevcut sunuculardan tamamen ayrı bir oyun dünyası

Altın, Premium ve çok daha fazlasının yanı sıra Aydınlık ve Karanlık temalarıyla çok çeşitli ve özel gösteriş görünümleri sunan Albion Avrupa Kurucu Paketleri, 3 Haziran’a kadar alınabilecek.

Sandbox Interactive ve Dragony’den iş birliği

Sandbox Interactive ayrıca Avusturyalı power metal grubu Dragony ile sunucunun yayınlanmasını kutlamak için bir şarkı üzerinde birlikte çalıştı. “Anlatılmamış Hikaye” isimli çalışma, Albion Online’ın kalbindeki macera ruhunu ve kendi hikayenizi yazma heyecanını yansıtıyor.

Yorumlar kapalı.