USD32,18
EURO34,84
JPY0,205700
RUB0,357500
GBP41,00
EURO/USD1,08
BIST10.899,28
GR. ALTIN2.461,60
BTC69.488,30

Logo Yazılım Türkiye’nin En İyi İşverenleri listesinde 2’nci sıraya yükseldi 

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çalışanlarının mutluluk ve gurur duyacağı bir kültür benimseyen Logo Yazılım, Great Place To Work tarafından açıklanan Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2024 listesinde, 500-999 Çalışan Sayısı Kategorisi’nde 5 sıra birden yükselerek 2’nci sırada yer aldı. 

Türkiye’nin en büyük yerli iş yazılımı şirketi Logo Yazılım, Great Place To Work tarafından açıklanan Türkiye’nin En iyi İşverenleri 2024 listesinde, 500-999 Çalışan Sayısı Kategorisi’nde 2’nci sırada yer aldı. Güven, etkin liderlik, değerler, çalışan potansiyelinin yükseltilmesi ve inovasyon başlıklarında şirket uygulamalarının değerlendirilmesini kapsayan araştırmaya Great Place To Work Sertifikasına sahip şirketler katılabiliyor. 

Logo Grup İnsan ve Organizasyonel Dönüşüm Direktörü Nebahat Kesgin, “GPTW Türkiye’nin En İyi İş verenleri listesini, çalışan deneyimi konusunda farkındalık yaratması ve iş dünyasına ilham vermesi açısından çok önemsiyoruz. Bu sene listedeki yükselişimiz, çalışanlarımızın parçası olmaktan mutluluk ve gurur duyacağı bir çalışma kültürü için hayata geçirdiğimiz uygulamaların bir sonucu. Logo Yazılım olarak sektördeki öncü konumumuzu insan kaynakları alanına da taşıyarak; fırsat eşitliği ve çeşitliliğin ön planda olduğu, adil ve şeffaf bir işveren markası benimsiyoruz. Çalışanlarımızı sadece iş yaşamlarında değil, kişisel yetkinliklerinin gelişimi ve özel hayatlarında da destekleyici faaliyetler yürütüyoruz. Tüm Logolularla birlikte keyifle paylaştığımız çalışma ortamımızı sürekli olarak iyileştirmek için önümüzdeki dönemde de çalışmalarımızı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

Logo Yazılım motivasyonu yüksek, her türlü görüş ve fikrini paylaşmaktan çekinmeyen ve tüm bunların sonucunda verimli işler ortaya çıkaran bir takım yaratmayı hedefliyor. Hem mevcut yetenekler, hem de potansiyel yeni yeteneklerin için çalışma deneyimini dijitalleşmeden faydalanarak iyileştiriyor. Çalışanlarının özel hayatlarında da mutlu ve sağlıklı olmaları için uygulamalar hayata geçiren Logo Yazılım, tüm çalışanlarının kariyer yolculukları boyunca uygun yetkinlikler kazanmalarını sağlayarak da gelişimlerini destekliyor. 

Great Place To Work Sertifikasyonu ve En İyi İşverenler listeleri, organizasyonların çalışanları için harika bir iş yeri deneyimi sunduklarının global çapta tescillenmesi imkânı sunuyor. İşe alımda yeni yetenekler için cazibe alanı oluşturmasının yanı sıra, organizasyon çalışanları için gurur duyacakları ve birlikte kutlayacakları bu önemli başarı ile bağlılık ve aidiyet hissiyatını güçlendiriyor.   

Yorumlar kapalı.