USD32,18
EURO34,86
JPY0,206500
RUB0,357900
GBP41,00
EURO/USD1,08
BIST10.899,28
GR. ALTIN2.461,39
BTC69.669,08

Ömer Bolat ile Grace Fu bir araya geldi!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Paris’te OECD Bakanlar Toplantısı öncesinde Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat, mevkidaşı Singapur Sürdürülebilirlik, Çevre ve Ticaret Bakanı Grace Fu ile bir araya geldi.

Ticaret Bakanı Bolat, “Paris’te OECD Bakanlar Toplantısı öncesinde kıymetli mevkidaşım Singapur Sürdürülebilirlik, Çevre ve Ticaret Bakanı Grace Fu ile kısa bir görüşme yapma fırsatı bularak, ülkelerimiz arasındaki ticaretin geliştirilebilir yönlerine ilişkin değerlendirmelerde bulunduk.” dedi.

TİCARET İÇİN ADIMLAR ATILDI

Ticaret Bakanı ile Grace Fu Paris’te OECD Bakanlar Toplantısı öncesi bir araya gelerek iki ülke arasında atılacak ticari adımlar ele alındı. İkili görüşme sonrası sosyal medya hesabından açıklama yapan Ticaret Bakanı Bolat, “Karşılıklı ticaretimizi geliştirmeye yönelik samimi niyetimizi ifade ederek, bu konuda ilerleyen zamanlarda somut adımlar atmakta mutabık kaldık.” ifadesinde bulundu.

BULUŞMAYI TWİTTER’DAN DUYURDU

Ticaret Bakanı Ömer Bolat, Grace Fu ile yapılan görüşmeyi Twitter hesabından şu şekilde duyurdu; “Paris’te OECD Bakanlar Toplantısı öncesinde kıymetli mevkidaşım Singapur Sürdürülebilirlik, Çevre ve Ticaret Bakanı Grace Fu ile kısa bir görüşme yapma fırsatı bularak, ülkelerimiz arasındaki ticaretin geliştirilebilir yönlerine ilişkin değerlendirmelerde bulunduk. Karşılıklı ticaretimizi geliştirmeye yönelik samimi niyetimizi ifade ederek, bu konuda ilerleyen zamanlarda somut adımlar atmakta mutabık kaldık.”

Yorumlar kapalı.