USD32,18
EURO34,86
JPY0,206500
RUB0,357900
GBP41,00
EURO/USD1,08
BIST10.899,28
GR. ALTIN2.461,39
BTC69.669,08

Arif Develi’ye 80. yaş kutlaması!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Develi Restoranın efsanevi kurucusu Arif Develi, 80. yaşını ailesi ve sevenleriyle coşkulu bir doğum günü partisiyle kutladı. Restoranın yöneticilerinden Nuri Develi, duygusal bir paylaşımla bu özel günü anlattı.


Develi Restoran’ın köklü geçmişine damga vuran isimlerinden Arif Develi, 80. yaşına girmenin mutluluğunu ailesi ve sevenleriyle birlikte yaşadı. Develi ailesi, restoranın kurucusu Arif Develi’nin doğum gününü özel bir etkinlikle kutladı.

Restoranın yöneticilerinden Nuri Develi, sosyal medya hesabından yaptığı duygusal paylaşımla bu anlamlı günü anlattı. Develi’nin 80 yıllık yaşam serüvenini anlatan Nuri Develi, “Her dalında bir tarih, bir mağlup çoğu kez galip, tükenme yenilme… Bize bıraktığın en büyük servet tertemiz bir itibar” ifadeleriyle duygusunu aktardı. Develi’nin sağlam adımları ve esnaflığıyla kazandığı gönüller, ailesinin ve sevenlerinin gururu oldu. Bu özel gün, Develi Restoran camiası için unutulmaz bir anı olarak kalacak.

Nuri Develi’den babası Arif Develi için anlamlı mesaj

Nuri Develi babası Arif Develi’nin doğum günü partisi sonrası sosyal medyadan da mutlu anlarını paylaşarak şu notu yazdı: Ailemizin koca çınarı 80 yaşında. 80 yıllık bir azmin hikayesi Her dalında bir tarih Bir mağlup çoğu kez galip Tükenme yenilme Ne kıyametler gördün Şerefinle onurunla bizlere ışık oldun Hiç savrulmadın yolundan şaşmadın Esnaflığınla insanlığınla gönülleri kazandın Hiç şüphesiz okuduğum en güzel kitap sendin Her satırın anlam doluydu Bize bıraktığın en büyük servet tertemiz bir itibar Bugün bizler bu yollarda rahat yürüyorsak vaktinde sen çok koştuğun içindir Sana söz her adımda sana olan sevgimiz ve minnetimiz artacak Arif olmak böyle bir şey işte Ve sen asla yalnız yürümeyeceksin koca çınar.

Yorumlar kapalı.